مدل شاخص ملی رضایت مشتریان از صنعت گردشگری  تدوین میشود:

اولتان قالاســی شهری باستانی متعلق به دوران کیلومتری جنوب غرب ۱4ساسانی است که در پارس آباد (موغان) و در دشــت مغان قرار دارد. ارگ اولتان که در زمان اشــکانیان احداث شده متری این روستا و در کنار رود آراز 500است در واقع شــده است .

قلعه باستانی اولتان که از نظر ظاهری شبیه به ساختمان یک قلعه نظامی است و به واسطه استحکام بنا تا قرن دوازدهم هجری قمری مورد استفاده قرار می گرفت .
کتاب اسرار کار در گوگل نوشته لزلوباک، معاون ارشــد عملیات مردمی گوگل است که کوشیده اســراری از شــیوه های مدیریت ارزشمندترین دارایی های گوگل یعنی سرمایه های انسانی، را در اختیار عموم قرار دهد. این اسرار چگونگی طراحی و پیاده سازی فعالیت های گوگل در حوزه هایین ظیر شناسایی و جذبا ستعداد، آموزش و توسعه فردی، مدیریت عملکرد و … را نمایش می دهد.
رابطه بین فردی یعنی فرایند و تعامل میان دو انسان که به شــکل ارسال و دریافت پیام های کلامی یا غیر کلامی از طریق کانال ارتباطی در جهت رسیدنب ه خواسته ای صورت می گیرد.
ا ین مهارت، مشارکت و اعتماد واقع بینانه و همکاری با دیگران را مشخص می کند و موجب می شود تا فــرد بتواند روابط دوســتانه ای را با دیگران ایجاد کند و دوستی های ناسالم را خاتمه دهد.
ربات ریچی توسط یک استارتاپ فرانسوی به نام پولن روبوتیکس ســاخته شده است که یکی از قابلیت های این ربات هدایت آن از طریق هدست واقعیت مجازی است. در صورت جفت شدن این ربات با هدســت، کاربر می تواند ایــن ربات را از طریق کنترل کننده های واقعیت مجازی هدایت کند و برنامه ریزی های دستی و آموزش سریع این ربات را نیز به دقت انجام دهد.
‌«دانش‌» مجازی‌واقعیت‌با‌ربات‌کنترل
‌«گردشگری‌» مغان ‌اولتان ‌تاریخی ‌قلعه
‌‌‌‌«روز‌نکته‌ی‌»‌‌‌‌ ‌‌‌فردی‌بین‌روابط‌مهارت‌‌‌‌‌
‌«برتری‌نها‌» کار‌اسرار‌کتاب‌

نشست مشترک کارگروه های “گردشگری و هتلداری” و “استانداردسازی و کیفیت” باشگاه تلاشگران ارزش آفرین کشور، اسفند ماه در محل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران 2۸ ، در این نشست ضمن ISQIبرگزار شد. به گزارش روابط عمومی بررسی پروژه سنجش رضایت مهمانان (مشتریان) در خدمات هتلداری و گردشگری، مقرر شد تفاهم نامه مشترکی با همکاری کارگروه های مذکور در راستای تدوین مدل شاخص ملی رضایت مشتریان در صنعت گردشگری منعقد شده و در فاز پایلوت بر روی هتل های هما و پارسیان اجرایی شود.

 

 

 

این جلسه با حضور اعضای شورای سیاست گذاری باشگاه تلاشگران ارزش آفرین به همراه دبیران و اعضای کمیته راهبری کارگروه های “گردشگری و
هتلداری” و “استانداردسازی و کیفیت” برگزار شد که اشکان گلپایگانی (مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران) به عنوان یکی از اعضای شورای سیاست گذاری و سعید ) با سمت دبیر کارگروه ISQI تاجیک (قائم مقام مدیرعامل استانداردسازی و کیفیت در آن حضور داشتند. همچنین ضمن عضویت جدید رییس کمیسیون گردشگری اتاق ایران در شورای سیاست گذاری، مقرر شد در جلسه آتی احکام اعضای کمیته راهبری و کمیسیون های کارگروه هتلداری و گردشگری نهایی و اعلام شود. علاوه بر آن ساز و کار برگزاری آزمون مهندسی حرفه ای در خدمات گردشگری و هتلداری نیز در جلسه آتی تدوین خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست